Teknolojiye Can veriyoruz

+90 212 415 96 31

+90 533 668 14 94

+90 532 052 87 42

yesimkablo@gmail.com

Hakkımızda

 

Yeşim Elektrik 1997 yılından bu yana sektörde başta kablo imalatı olmak üzere pazarda yer almaktadır. Senelerin verdiği deneyim ve bilgiyi, kaliteye çevirmek için her türlü çabayı sarf eden tecrübeli kadrosu ile siz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Her yıl kendi bünyesine sektöre daha iyi hizmet verebilmek için geniş bir ürün portföyü hazırlanmaktadır. Bizler sizlerden aldığımız güçle ve yılların deneyimiyle yepyeni ürünlerimizi hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Çevremiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte, güçlü bir ekip ruhu içinde teknolojileri kullanarak, kaliteli ürünlerimizi, yüksek standartlarda üretmek, istenilen zamanda müşterilerimize teslim etmek ve onların memnuniyet ve güvenini kazanmaktır.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve Yurtdışında, hizmetlerini her geçen gün daha da genişleyen ürün yelpazesi ile hizmet veren, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan ve onun hızıyla doğru orantılı bir tempoyla gelişen, etkileri global olan yaklaşımları hayata geçiren, kaliteli ürünleri ve doğru uygulamalarıyla birlikte zamanında verdiği hizmeti ile adı anılan, karlılığı hedefleyerek sektör payını arttıran, yaratıcı ve yenilikçi olan; sektörde kalıcılığını, sürekli gelişme, müşteri odaklı yaklaşım ve nitelikli projeleriyle başarmış bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

Yeşim Kablo olarak; tüm faaliyetlerimizde , dürüstlük ilkesinden taviz vermeden sistemli ve profesyonel çalışarak, aldığımız işi zamanında, hatasız ve standartlara uygun teslim etmeyi tedarikçilerimizle bir bütün olarak, müşterilerimize, bizi rekabette farklı kılacak, üstün kaliteli bir hizmet sunmayı ve onların memnuniyetini her daim arttırmayı AR-GE'ye önem vererek, takip edip uyguladığımız yeniliklerle pazarda öncü olmayı, tüm çalışanlarımız ile birlikte Kalite Politikamız olarak benimsedik.